S.T.M Finland Oy palvelee Espoosta käsin

S.T.M. Finland Oy on erilaisten moottorien, vaihteiden ja taajuusmuuttajien asiantuntija. Myymme laadukkaat tuotteet kaikkialle Suomessa. Ota yhteyttä ja kysy lisää!

S.T.M Finland Oy                    S.T.M. S.p.A (Italia)

Luoteisrinne 5                         Via del Maccabreccia, 39             
02270 ESPOO                          Lippo di Calderara di Reno
                                                   40012 - Bologna (Italy)
Puh. 010 425 6800                  Puh. +39 051 376 5711
stm@stmfinland.fi                  stm@stmspa.com
                                                   STM Gears
Y-tunnus: 2004224-0

Myynti

Vaihteet/Moottorit/Taajuusmuuttajat

Mikko Valtonen
Puh. +358 10 425 6809
GSM +358 40 185 2570
mikko.valtonen@stmfinland.fi

Jari Taimela
Puh. +358 10 425 6801
GSM +358 50 558 0504
jari.taimela@stmfinland.fi

Kari Vänskä
Puh. +358 10 425 6802
GSM +358 440 674 519
kari.vanska@stmfinland.fi

Luoteisrinne 5, ESPOO

Taajuusmuuttajakäytöt

Timo Koskinen
Puh. +358 10 425 6806
GSM +358 50 421 1991
timo.koskinen@stmfinland.fi

Markku Parpala
Puh. +358 10 425 6807
GSM +358 50 302 7556
markku.parpala@stmfinland.fi

Varasto

Ari Karppanen
Puh. +358 10 425 6804
GSM +358 50 558 0507
ari.karppanen@stmfinland.fi

Lauri Pentti
Puh. +358 10 425 6808
GSM +358 50 323 9800
varasto@stmfinland.fi

Jätä yhteystietosi, niin otamme sinuun yhteyttä!